پک آموزشی ماهوت


معرفی پک آموزشی هوشمندسازی ماهوت:

هوشمندسازی ماهوت از اولین ارائه دهندگان پک های آموزشی هوشمندسازی ساختمان تحت پروتکل KNX به مدارس و مراکز آموزشی می باشد که از سال 95 با تجهیز هنرستانهای شهر تهران و مشارکت در تألیف مباحث مربوطه در کتب درسی رشته الکتروتکنیک گامی نو در جهت آموزش و فراگیری هوشمندسازی ساختمان برداشته است.

از مهم ترین ویژگی های تابلوهای آموزشی ارائه شده توسط تیم آموزشی ماهوت می توان به کیفیت بالای قطعات (ساخت کشور اسپانیا)و قیمت مناسب در کنار پشتیبانی فنی و آموزشی اشاره نمود. این قطعات به صورت طراحی شده در پک های آموزشی انحصاری شرکت به فرم عکس های موجود و یا بصورت قطعات مجزا قابل سفارش می باشند. لازم بذکر است پک های آموزشی انحصاری شرکتبطور تخصصی مناسب آموزش طراحی و ساخته شده اند و به کمک فیش های تعبیه شده نیاز به سیم بندی مجدد نخواهند داشت.


این پکیج آموزشی با کاربردهای مختلف مانند کنترل روشنایی، پرده، فن کویل، دیمینگ، سنسور، ورودی باینری و ... علاوه بر اینکه کلیه تمرینات سرفصل خانه هوشمند کتب هنرستان را پشتیبانی می نماید، می تواند گزینه ای مناسب برای مراکز آموزشی به منظور آموزش از سطوح پایه تا پیشرفته باشد و هنرجویان پس از آموزش و انجام تمرینات می توانند دانش مورد نیاز برای کنترل و هوشمندسازی ساختمان را فرا گیرند.

**برنامه ی ETS5 مورد نیاز قطعات در یک CD به همراه پک ها ارائه می گردد.**


خرسندیم که توانسته ایم با فعالیت در بخش آموزش در توسعه و گسترش بحث هوشمندسازی ساختمان قدم برداریم از جمله همکاری های مثمر ثمر می توان به:

  1. همکاری با بخش تألیف پودمان پنجم (كاربردهای خاص رله های قابل برنامه ریزی)  کتاب طراحی و اجرای رله های قابل برنامه نویسی 
  1. همکاری با بسیاری از مراکز آموزشی جهت تجهیز کارگاه هنرستانها و مراکز آموزشی
  2. از جمله همکاری با آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و تجهیز کلیه هنرستان های زیرمجموعه این مرکز از جمله هنرستان امیرکبیر، نعیم، دکتر حسابی، ابتکار، خواجه نصیر، فصیح، حر و ...
  3. هنرستان فنی طالقانی شیراز
  4. هنرستان فنی شهید چمران تهران
  5. هنرستان فنی محمد نراقی کاشان
  6. هنرستان فنی شهید چمران خمین

و...  اشاره نمود.

*** در صورت نیاز به مدرس، شرکت آماده پشتیبانی و همکاری جهت اعزام نیروی متخصص به تمامی نقاط ایران می باشد و در صورت خرید بیش از 4 پک آموزشی، یک دوره ی آموزشی بصورت رایگان برگزار خواهد شد.***

جهت دریافت اطلاعات بیشتر و یا تهیه پک ها  با شماره ی 22895037-021 تماس حاصل فرمایید و یا درخواست خود را به آدرس ایمیل info@MahootSmarthome.com ارسال نمایید.


موردی برای نمایش وجود ندارد.
درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها